Rozkládací postele

Ideální nejen pro menší byty, rozkládací postele jednoduše dobývají svět

Nejsou tu jen pro hosty, ale klidně pro každodenní spánek. Nabízí úložný prostor, ale také kvalitu masivního dřeva, stačí si jen vybrat model, který vám prostě učaruje. Rozkládací postele jsou vhodné i do garsonek, ale ocení je všichni, kteří mají rádi účelně využívaný prostor. Je to jednoduché, přes den sedět na klasické sedačce, v noci spát na pohodlném lůžku. Stále přitom jde jen o jediný kus nábytku…

Plnohodnotné dvoulůžko i u vás doma, během minuty si z něj uděláte pohodlný gauč

Matrace u rozkládacích lůžek jsou skutečným zázrakem, při ležení poskytují dostatečnou oporu a jsou vhodné i pro každodenní sezení. Konstrukce je přizpůsobena speciálně na míru, jedná se o klasické 2v1. Úložné prostory v zásuvce jistě také oceníte, hlavně pokud prostory vaší bytové jednotky nejsou nafukovací a vhod přijde doslova každý metr.

Zvolte si i výšku čela přesně na míru, rozkládací postel vám totiž nabídne hned několik atraktivních variant. Pokud jste vyšší postavy nebo si rádi pohovíte v posteli bez omezení, nízké čelo bude rozhodně dobrá volba. Pokud postel využíváte spíš jako sedačku, područková čela zajistí vyšší pohodlí při sezení a sledování televizní obrazovky. Do třetice jsou možností třeba vysoká čela, která se hodí hlavně tehdy, když je postel umístěna v rohu místnosti.

Skvělá volba na chatu, ale i například do menších bytů

Dřevěný nebo lamelový rošt, po rozložení klasické lůžko 140, 160 nebo 180 cm. Jednoduše, prakticky, sedačka i postel pro malé byty. Rozkládací lůžka se dobře uplatní i na chatách a chalupách, nosnost je maximální možná – často se dočkáte i cifry 2 x 120 kilogramů. Postele z masivu rozhodně nelze odsouvat jako druhořadé, právě naopak, jsou totiž tou nejlepší variantou pro mnohé z nás!